O NÁS

Společnost Axter je jedním z vedoucích výrobců a nositelů inovací na poli vodotěsných izolací. Vyrábí především asfaltové hydroizolační pásy a také střešní světlíky. Asfasf_pas.altové izolační pásy z produkce společnosti Axter jsou určeny jak pro povlakové krytiny střešních plášťů, tak i pro vodotěsné izolace spodních a inženýrských staveb, především mostovek. Společnost má ve svém základním sortimentu více jak 400 výrobků. Výrobní závod v Courchelettu, blízko belgických hranic, disponuje více jak 145letou zkušeností ve zpracování ropných produktů a zásobuje více než 50 zemí v Evropě, Africe, Blízkém a Dálném východu, stejně jako v Severní a Jižní Americe.

Společnost Axter staví svoji výrobní politiku na intenzivním výzkumu a vývoji výrobků, ale nezanedbává ani technickou podporu při projekčním návrhu a jeho zpracování. Stejný přístup zaujímá rovněž ve svých prodejních pobočkách ve světě i České Republice. Je si vědoma skutečnosti, že spokojenost zákazníků, konečných uživatelů a následně tedy i její vlastní rozvoj, jsou velmi závislé na kvalitě a zpracovatelnosti vlastních výrobků stejně jako na kvalitním a zkušeném technicko-obchodním týmu prodejních poboček.

Axter Česká Republika je vaším partnerem pro prodej a návrh vodotěsných izolací. Zkušený tým odborníků je připraven řešit vaše konstrukční a technické požadavky, včetně speciálních vodotěsných řešení.