AXTER logo

O společnosti AXTER

Francouzská společnost AXTER je jedním z předních výrobců a nositelů inovací na poli vodotěsných izolací.

Asfaltové hydroizolační pásy z produkce společnosti AXTER jsou určeny jak pro povlakové krytiny střešních plášťů, tak i pro vodotěsné izolace spodních a inženýrských staveb, především mostovek. Společnost má ve svém základním sortimentu více než 400 výrobků.

Výrobní závod AXTER v Courchelettu ve Francii
Výrobní závod AXTER v Courchelettes ve Francii

Výrobní závod se nachází v městečku Courchelettes, nedaleko belgických hranic. Společnost disponuje více než 150 letou zkušeností ve zpracování ropných produktů a zásobuje více než 50 zemí v Evropě, Africe, Blízkém a Dálném východu, stejně jako v Severní a Jižní Americe.

Společnost AXTER staví svou výrobní politiku na vlastním intenzivním výzkumu a vývoji výrobků, nezanedbává však ani technickou podporu při projekčním návrhu a zpracování pásů. Stejný přístup zaujímá taktéž v rámci svého obchodního zastoupení ve světě i v České republice, přičemž právě na tuzemský stavební trh bylo do současné doby dodáno přibližně 5 mil. masfaltových hydroizolačních pásů. V rámci širokého, systémově tvořeného, produktového portfolia koncernu  současně nabízíme kvalitní tepelnou izolaci ENERTHERM.

Společnost AXTER je v České republice spolehlivým partnerem pro návrh vodotěsných izolací, zkušený tým odborníků je připraven řešit vaše konstrukční a technické požadavky.

0 +
let zkušeností
0 +
zemí, do nichž dodáváme
0 +
výrobků na trhu

Výběr z referencí v ČR

Plzeňský Prazdroj
Centrální depozitář UPM
Letiště Václava Havla - terminál I
Obchodní centrum Quadrio
Bránický most - most inteligence
Administrativní budova Enterprise