AXTER logo

Již 30 let se německá společnost TRIFLEX GmbH & Co. KG specializuje na výrobu stěrkových hydroizolačních hmot a systémů aplikovaných za studena. V České Republice jsou tyto výrobky a systémy dodávány společností AXTER CZ s.r.o.

Tyto materiály jsou vyvinuty na bázi dvousložkového PMMA (polymethylmetakrylát). Jedna složka je tekutá kašovitá, druhá složka je katalyzátor – prášek, který aktivuje a reguluje dobu zpracovatelnosti v závislosti na okrajových podmínkách aplikace.

Materiály TRIFLEX disponují přilnavostí ke všem podkladům vyjma polyetylénu (PE a jeho odvozených forem, LDPE a HDPE). Mezi další výhody těchto materiálů patří rychlost a nastavitelnost doby reakce, možnost zpracovávat tyto materiály i za záporných teplot, podstatně menší náchylnost dosud nezreagovaných materiálů na vlhkost a vysoká flexibilita, mechanická odolnost, hydroizolační bezpečnost a trvanlivost finálních produktů.

Systém TRIFLEX obsahuje širokou škálu produktů, které se dělí na tyto hlavní podskupiny:

  • Bezešvé opracování detailů – TRIFLEX ProDetail a ProFibre
  • Terasy, balkony a pochozí plochy
  • Parkoviště a rampy
  • Střechy
  • Speciální projekty (ochranné nátěry pro kovy, nátěry větrných elektráren, reflexní nátěry pod solární elektrárny Solyndra, dopravní značení a další)

Dokumenty:

Výrobky

Reference

DALŠÍ STAVBY REALIZOVANÉ V MINULÝCH LETECH