AXTER logo

PENETRAČNÍ NÁTĚRY, TMELY A LEPIDLA

VERNIS ANTAC

VERNIS ANTAC je vysocepřilnavý speciální penetrační nátěr za studena. Doporučená minimální spotřeba je 150 g/m2 . Jeho složení je na bázi elastomerového bitumenu, speciální lepící emulze a rychleschnoucích rozpouštědel (bez toluenu). Používá se k impregnaci betonových nebo kovových konstrukcí všech typů, na něž je pak aplikována vlastní hydroizolace.

Podrobnosti ❯

VERNIS ANTAC GC

Vernis Antac GC je vysocepřilnavý speciální penetrační nátěr neškodící životnímu prostředí. Aplikace se provádí za studena. Doporučená minimální spotřeba je 150 g/m2. Jeho složení je na bázi elastomerového bitumenu, speciální lepící emulze a rychleschnoucích rozpouštědel (bez toluenu). Používá se k impregnaci betonových nebo kovových konstrukcí všech typů na něž je pak aplikována vlastní hydroizolace.Speciálně se používá na penetrace mostních konstrukcí a podobných speciálních staveb před aplikací hydroizolace.

Podrobnosti ❯

INSTA-STIK

Lepidlo polyuretanové jednosložkové , expanzní, dodávané v tlakových nádobách a pod tlakem. Plynová náplň splňuje poslední evropské enviromentální požadavky ((EC) No 842/2006).

Podrobnosti ❯