AXTER logo

SBS MODIFIKOVANÉ PÁSY – natavovací asfaltové izolační pásy vrchní

FORCE 4000 S

FORCE 4000 S je SBS modifikovaný asfaltový pás vyztužený stabilizovanou polyesterovou rohoží gramáže
180 g/m2 . Horní povrch je opatřen minerálním posypem nebo drcenou břidlicí. Na spodním povrchu je lehce tavitelná fólie. Minimální šířka podélného přesahu je 90 mm.

Podrobnosti ❯

FORCE 4000 S FE

FORCE 4000 S FE je SBS modifikovaný asfaltový pás s protipožární úpravou vyztužený stabilizovanou polyesterovou rohoží gramáže 180 g/m2 . Horní povrch je opatřen minerálním posypem nebo drcenou břidlicí. Na spodním povrchu je lehce tavitelná fólie. Minimální šířka podélného přesahu je 90 mm.

Podrobnosti ❯

FORCE LINE 4 RE

FORCE LINE 4 RE je SBS modifikovaný asfaltový pás vyztužený polyesterovou rohoží se spodním lícem opatřeným lehce tavitelnou folií a vrchním lícem opatřeným barveným ochranným břidličným posypem nebo granulátem. Minimální šířka podélného přesahu je 60 mm. Nominální váha role je 46,6 kg.

Podrobnosti ❯

ARMALU NATUREL

ARMALU NATUREL je SBS modifikovaný asfaltový pás vyztužený skelnou rohoží gramáže 60 g/m2 . Horní povrch je opatřen profilovanou hliníkovou fólií tl. 70 μm. Na spodním povrchu je lehce tavitelná fólie. Minimální šířka přesahu je 70 mm. Hmotnost role je 38,0 kg.

Podrobnosti ❯