AXTER logo

MODIFIKOVANÉ PÁSY ALPA/SBS odolné proti prorůstání kořenů – systémy pro vegetační střechy

ALPAFLORE TS FMP

ALPAFLORE TS FMP je ALPA FC modifikovaný asfaltový pás vyztužený skelnou rohoží gramáže 50 g/m 2 . Vrchní povrch je opatřený makroperforovanou fólií s jemnozrnným minerálním posypem. Spodní povrch je opatřen lehce tavitelnou fólií.

Podrobnosti ❯

ALPAFLORE RW

ALPAFLORE RW je ALPA FC modifikovaný asfaltový pás vyztužený skelnou rohoží gramáže 50 g/m 2 . Vrchní povrch je opatřený makroperforovanou fólií s jemnozrnným minerálním posypem. Spodní povrch je opatřen lehce tavitelnou fólií.

Podrobnosti ❯

ALPAFLORE PY AR FP

ALPAFLORE PY AR FP je ALPA FC modifikovaný asfaltový pás vyztužený stabilizovanou polyesterovou rohoží gramáže 180 g/m2 s odolností proti prorůstání kořenů. Vrchní povrch je opatřený hrubozrnným minerálním posypem. Spodní povrch je opatřen jemnozrnným minerálním posypem. Minimální šířka podélného přesahu je 60 mm.

Podrobnosti ❯

AXTERTOP JARDIN S5

Axtertop Jardin S5 je plně modifikovaný SBS pás opatřený přísadou proti prorůstání kořenů. Elastomerový bitumen a vysoce pevnostní nosná vložka z polyesterové tkaniny zaručují extrémní pevnost proti přetržení, a to ve všech směrech možného namáhání. Pás je také velmi odolný proti chemickým vlivům různých hnojiv a kyselin vznikajících rozkladem humusu.

Podrobnosti ❯

FORCE 4000 TRAFIC

FORCE 4000 TRAFIC je SBS modifikovaný asfaltový pás vyztužený polyesterovou rohoží gramáže 250 g/m2 . Asfaltová směs obsahuje složky proti prorůstání kořenů. Horní povrch je opatřen minerálním posypem nebo drcenou břidlicí. Na spodním povrchu je lehce tavitelná fólie. Jeho tloušťka je 4 mm. Minimální šířka podélného přesahu je 100 mm.

Podrobnosti ❯